Konferencje i Szkolenia

Dla Państwa, Gości lub pracowników zorganizujemy w naszym obiekcie wszelkiego rodzaju konferencje lub szkolenia. Dysponujemy niezbędnym sprzętem potrzebnym do organizacji tego typu spotkań. W cenę wynajęcia sali wliczamy wyposażenie jej w ekran i nagłośnienie. Na życzenie Państwa udostępniamy również rzutnik.
W trakcie szkolenia lub konferencji proponujemy Państwu przerwy kawowe. Dla każdego uczestnika spotkania przygotujemy wówczas kawę, herbatę, wodę mineralną i ciasteczka. Innym rozwiązaniem jest zaserwowanie przerwy kanapkowej. Wówczas zamiast ciasteczek podamy Państwu elegancko przygotowane kanapki bankietowe. Naszym atutem przy organizacji konferencji lub szkoleń są miejsca noclegowe.

Osoby spoza Łomży, mogą bowiem skorzystać z noclegu w miejscu przeprowadzanej konferencji, co w zdecydowany sposób usprawnia organizację takiego spotkania. Zadbamy również o atrakcyjne zagospodarowanie wolnego czasu, czy też wieczornych spotkań.

 

Spotkanie biznesowe

Z przyjemnością udostępnimy Państwu pomieszczenia naszego hotelu i restauracji w celu zorganizowania i przeprowadzenia spotkań biznesowych. Przygotujemy dla Państwa śniadanie, lunch lub kolację biznesową zarówno w klimatycznej restauracji urządzonej w stylu staropolskiej wsi polskiej lub też w innym pomieszczeniu czy też – jeśli takie będzie Państwa życzenie – w apartamencie. Nasi kelnerzy w dyskretny sposób obsłużą takie spotkanie i dopilnują, aby rozmowy z Państwa partnerami biznesowymi toczyły się w niczym nie zakłóconej atmosferze.